Легка та компактна ПЛЯШКА ДЛЯ ВОДИ дозволяє вам легко пити воду. Виготовлена з високоякісного прозорого кополіестеру, вона міцна та стійка до подряпин. Кришка відкривається одним поворотом і має зручну ручку, що робить її зручною для перенесення. Гарна форма та прозорість пляшки виділяються, коли ви наливаєте всередину воду.
Виготовлено з понад 50% сертифікованого переробленого матеріалу
[Пляшка, Кришка] Місткість: 500 мл | Матеріал: Кополіестер | Верхня допустима температура: 80℃/176℉ | Виготовлено з понад 50% сертифікованого переробленого матеріалу. | [Матеріал ущільнення]: Силікон | Верхня допустима температура: 100℃/212℉ | Можна мити в посудомийній печі | Без BPA | Зроблено в Китаї
Це склянка для напоїв. Не використовуйте в мікрохвильовій печі. Не ставте поблизу відкритого вогню. Негайно вимийте та добре висушіть після використання, а також тримайте сухим, коли не використовується. Мийте обережно. Не використовуйте абразивні миючі засоби або сталеву мочалку. Під час використання посудомийної машини зберігайте продукти у верхньому кошику, щоб уникнути застосування сили та ваги, оскільки вони можуть призвести до деформації.
Зберігайте в недоступному для дітей місці. Не розгойдуйте виріб, оскільки це може призвести до неочікуваних травм або нещасних випадків. Не кидайте та не піддавайте виріб сильним ударам, оскільки це може призвести до поломки або протікання. Не струшуйте та не трясіть виріб, оскільки це може призвести до розливання рідини. Не кладіть виріб у сухий лід, оскільки він може призвести до розширення та розриву виробу. Не кладіть виріб у морозильну камеру, оскільки це може призвести до деформації або поломки. Будьте обережні, щоб не налити забагато напою, оскільки він може перелитися під час закриття.
Переконайтеся, що силіконове кільце правильно закріплене. Не залишайте виріб під високими температурами, наприклад, в автомобілі. Не залишайте напій усередині виробу надовго, оскільки він може зіпсуватися. Не використовуйте виріб з напоями, що містять цитрусові, оскільки він може зіпсуватися через терпени, що містяться в шкірці фруктів. Не наливайте в окріп, оскільки це може призвести до опіків та деформації.
Поверхня деяких виробів може бути шорсткою через процес полірування для видалення гострих частин. Деякі вироби можуть мати тонкі лінії на поверхні через процес виробництва пластику.